Historia firmy

Korzenie firmy Trezor sięgają połowy lat dziewięćdziesiątych. Firma rozpoczęła działalność w 1995 roku. Trezor to dynamicznie rozwijająca się firma z wieloletnią tradycją i doświadczeniem, wierna swoim wartościom i wyznaczonym celom. Zachowanie najwyższej jakości proponowanych produktów i usług oraz stałe budowanie zaufania i trwałych relacji z Klientami to podstawowe kryteria na których opiera się działanie firmy Trezor.

Klienci o naszej firmie dowiadują się, albo dzięki katalogom i ulotkom i wysłanym drogą pocztową, albo...słyszą o niej od innych ludzi- zadowolonych klientów Trezora.

Zabrzmi to może trochę pretensjonalnie, ale "poczta pantofelowa" przysparza nam naprawdę wielu klientów.

Jesteśmy godni polecenia!

Początkowa grupa odbiorców- małe firmy, powiększyła się. Wraz z rozwojem przedsiębiorstwa, zyskaliśmy nowych klientów. Teraz obsługujemy także banki. urzędy skarbowe, instytucje i szkoły.

 

Oferta

Co tworzy asortyment naszej firmy?

Są to zabezpieczenia pasywne, czyli wszelkiego rodzaju sejfy, kasy pancerne, kasetki, drzwi antywłamaniowe, itp.
Sprzedajemy produkty najlepszych producentów - zarówno polskich jak i zagranicznych.

Nasi pracownicy posiadają licencję pracownika zabezpieczenia technicznego oraz autoryzacje producentów, pozwalającą na prowadzenie tego typu działalności.

Oferujemy Państwu produkty posiadające Certyfikat potwierdzający zgodność wdrożonego i utrzymywanego Systemu Zapewnienia Jakości z normą ISO 9001:2000. Nasze produkty odpowiadają ogłoszonym przez Naradowy Bank Polski wytycznym dla urządzeń zabezpieczających wartości pieniężne oraz zaleceniom niemieckiego zrzeszenia Firm Ubezpieczeń Majątkowych VdS. Najwyższą jakość wyrobów- poczynając od skarbców, kas pancernych i sejfów, a kończąc na szafach i kasetkach metalowych potwierdzają przyznane atesty Instytutu Mechaniki Precyzyjnej. Nowością naszej firmy są szafy pancerne do przechowywania informacji niejawnej, spełniające wymagania określone przez NATO i Ministerstwo Obrony Narodowej. Wyroby eksportowane poza granice kraju posiadają ponadto atesty: - szwedzki: SIS- duński: SKAFOR- czeski: SZU

Dlaczego nasi Klienci śpią Bezpiecznie?

Ponieważ każdego dnia dbamy o bezpieczeństwo naszych Klientów. Naszą misją jest ciągłe doskonalenie świadczonych przez nas usług oraz dbałość o najwyższą jakość oferowanych produktów. Najlepszym dowodem na skuteczność oraz realizacje naszej misji jest stale powiększające się grono naszych klientów. Dziękujemy za powierzone nam zaufanie!

 TREZOR © 2009   Warszawa ul. Towarowa 22 DH Jupiter
Mapa strony